OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Spółka z o.o. - dlaczego jest najlepsza?

Wiele osób nie wie dlaczego spółka z o.o. jest lepsza niż indywidualna działalność gospodarcza.
Otóż indywidualna działalność gospodarcza jest idealna dla osób, lubią działać na własny rachunek. Rozmiar działalności nie jest w żaden sposób ograniczony, łatwo ją rozszerzyć lub zlikwidować.
Zalety:  
  • Brak uciążliwych formalności podczas zakładania
  • Możliwe wszystkie formy opodatkowania w zależności od prowadzonej działalności
  • Łatwy sposób likwidacji
Wady:
  • Odpowiedzialność całym majątkiem osobistym za zobowiązania firmy
  • Trudność w pozyskaniu kapitału na rynku kapitałowym oraz w przyjęciu nowego wspólnika
  • Konieczność opłacania składek ZUS bez względu na dochody
Natomiast spółka z ograniczoną odpowiedzialnością posiada osobowość prawną i jest spółką kapitałową. W imieniu spółki z o.o. działa jej zarząd a nie wspólnicy. Wspólnicy generalnie nie odpowiadają za zobowiązania spółki.
Zalety:
  • Wyłączenie odpowiedzialności wspólnika za zobowiązania spółki
  • Możliwość pozyskania kapitału poprzez pozyskanie nowego wspólnika
  • Możliwość pokrycia udziału w kapitale aportem rzeczowym
 Wady:
  • Brak możliwości zawierania umów o pracę z członkami zarządu, którzy są jednocześnie wspólnikami, bez powołania pełnomocnika lub rady nadzorczej.

 Myślę, że w sposób jasny i czytelny zostało pokazane, że spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest dużo lepsza niż indywidualna działalność gospodarcza z wielu powodów. Jednak wszystko zależy od osobistych upodobań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...