NASZE BIURO

Nasz zespół tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat świadczymy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z nami opiera się na szczegółowym rozpoznaniu potrzeb Klienta i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Cienimy sobie czas naszych Klientów oraz mamy na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem opracujemy najlepszy plan działania, wystarczy się z nami skontaktować.GOTOWE SPÓŁKI

Oferujemy w sprzedaży gotowe spółki z o.o. z kompletem dokumentów rejestracyjnych. Każda z spółek ma notarialnie potwierdzony brak zadłużenia, co gwarantuje Państwu bezpieczeństwo zawieranej transakcji. Zakup gotowej spółki to rozwiązanie, które pozwala na szybkie podjęcia działalności gospodarczej. Przeprowadzimy cały proces nabycia udziałów spółki, służąc wsparciem naszych ekspertów. Korzystając z naszej pomocy szybko zrealizują Państwo marzenia o własnej firmie.


REJESTRACJA SPÓŁEK

Proponujemy pomoc w przeprowadzeniu całego procesu rejestracji spółki. Szereg formalności oraz konieczność złożenia odpowiednich dokumentów w poszczególnych urzędach to uciążliwy proces, który wymaga poświęcenia czasu. Zajmiemy się wykonaniem wszystkich niezbędnych czynności, terminowo wykonując powierzone nam zadanie. Oferujemy pomoc w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, spółki z o.o. komandytowej.

piątek, 18 stycznia 2013

Spółka z o.o. - dlaczego jest najlepsza?

Wiele osób nie wie dlaczego spółka z o.o. jest lepsza niż indywidualna działalność gospodarcza.
Otóż indywidualna działalność gospodarcza jest idealna dla osób, lubią działać na własny rachunek. Rozmiar działalności nie jest w żaden sposób ograniczony, łatwo ją rozszerzyć lub zlikwidować.
Zalety:  
  • Brak uciążliwych formalności podczas zakładania
  • Możliwe wszystkie formy opodatkowania w zależności od prowadzonej działalności
  • Łatwy sposób likwidacji
Wady:
  • Odpowiedzialność całym majątkiem osobistym za zobowiązania firmy
  • Trudność w pozyskaniu kapitału na rynku kapitałowym oraz w przyjęciu nowego wspólnika
  • Konieczność opłacania składek ZUS bez względu na dochody
Natomiast spółka z ograniczoną odpowiedzialnością posiada osobowość prawną i jest spółką kapitałową. W imieniu spółki z o.o. działa jej zarząd a nie wspólnicy. Wspólnicy generalnie nie odpowiadają za zobowiązania spółki.
Zalety:
  • Wyłączenie odpowiedzialności wspólnika za zobowiązania spółki
  • Możliwość pozyskania kapitału poprzez pozyskanie nowego wspólnika
  • Możliwość pokrycia udziału w kapitale aportem rzeczowym
 Wady:
  • Brak możliwości zawierania umów o pracę z członkami zarządu, którzy są jednocześnie wspólnikami, bez powołania pełnomocnika lub rady nadzorczej.

 Myślę, że w sposób jasny i czytelny zostało pokazane, że spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest dużo lepsza niż indywidualna działalność gospodarcza z wielu powodów. Jednak wszystko zależy od osobistych upodobań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...