OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Przedsiębiorco – okres zawieszenia działalności!

zamkniecie-firmyPrzedsiębiorca może zawiesić swoją działalność gospodarczą na okres od 1 miesiąca (30 dni) do 24 miesięcy. Zawieszenie działalności następuje tylko i wyłącznie na wniosek przedsiębiorcy. 


Okres zawieszenia wykonywania działalności rozpoczyna się od dnia, który został wpisany przez przedsiębiorcę we wniosku, nie może on być wcześniejszy niż data złożenia wniosku. W przypadku, gdy przedsiębiorca chce wznowić działalność zobowiązany jest do złożenia wniosku o wznowienie wykonywania działalności oraz wpisać datę wznowienia. 

Dokonywać odpisów amortyzacyjnych można tylko na środkach trwałych, które wymagają stałego utrzymania, aby w późniejszym czasie można było powrócić do prowadzonej działalności gospodarczej, jest to przykładowo magazyn bądź skrzynia/szafa chłodnicza. Przedsiębiorca zawieszając działalność liczyć musi się z obowiązkiem uregulowania zobowiązań w stosunku do Urzędu Skarbowego z tytułu świadczeń społecznych i zdrowotnych.

Tylko przedsiębiorstwo niezatrudniające pracowników może zawiesić prowadzoną przez siebie działalność gospodarczą, musi to jednak wcześniej zgłosić do odpowiedniej instytucji i czekać na decyzję organu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...