Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.





AKTUALIZACJA KRS

Właściciele spółek zobowiązani są do pilnowania, aby dane dotyczące ich firmy, udostępniane w KRS były rzetelne oraz zgodne ze stanem rzeczywistym. Nasze biuro oferuje pomoc w aktualizacji danych KRS, przygotowanie niezbędnych formularzy aktualizacyjnych orazich złożeniem. W imieniu przedsiębiorcy dopełnimy obowiązków, aby miał pewność, że prowadzi firmę zgodnie z przepisami prawa. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu.



REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Oferujemy także rejestrację bez aktu notarialnego, w s24. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji
spółki z o.o., oraz wszystkich pozostałych form.







Czym jest prawo wieczystego użytkowania i czy możliwe jest jego wniesienie do spółki w formie aportu?

Prawo wieczystego użytkowania jest prawem rzeczowym zbywalnym polegającym na przeniesieniu własności skarbu państwa, województwa, powiatu, gminy na osobę fizyczną bądź prawną na określony czas.

Przedział czasowy trwać może od 40 – 99 lat, w tym, że każda osoba, która otrzymała prawo wieczystego użytkowania może w ciągu ostatnich pięciu lat złożyć wniosek o przedłużenie okresu użytkowania o kolejny przedział 40 – 99 lat. Każdy użytkownik wieczysty po nabyciu nieruchomości zobowiązany jest odprowadzić opłatę stanowiącą 15 – 25 % ceny nieruchomości. Dokładną wartość opłaty ustala właściciel rzeczy.

Na pytanie czy możliwe jest wniesienie tego prawa do spółki w formie aktu notarialnego, odpowiedzią jest tak.

Wspólnik, który posiada takie prawo i chciałby wnieść je w spółkę w formie aportu musi pamiętać, że zobowiązany jest wcześniej udać się do notariusza, który sporządzi odpowiednie pismo i wraz z załącznikami przesyła je do sądu wieczystoksięgowego. Sąd reguluje zwykle wszystkie formalności w przeciągu 3 – 4 tygodni.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...