OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Stażowe spółki

Czym są stażowe spółki? Dlaczego przedsiębiorcy tak chętnie je kupują? Rozpocząć własny biznes można na wiele sposobów. Jednym z nich jest kupno gotowej spółki. Jeśli więc zdecydujemy się na to rozwiązanie, możemy kupić nową lub stażową firmę.

Spółka ze stażem została założona dłuższy czas temu. W sprzedaży istnieją spółki z bardzo różnorodnym stażem. Przykładowo, kupując spółkę z 2012 roku, w jedną lub dwie doby stajemy się właścicielami czteroletniej firmy. Wynika z tego faktu pewna bardzo ważna korzyść, która przyciąga wielu przedsiębiorców.
Stażowe spółki wzbudzają duże zaufanie! Zdecydowanie łatwiej jest nam pozyskać kredyt czy dotację unijną, jeśli nasza firma istnieje już od dłuższego czasu. Wydaje się ona bowiem bardziej rentowna. Pamiętać należy jednak, że wraz z długością stażu wzrasta cena gotowej spółki.

Kupując spółkę używana należy dokładnie przeanalizować firmową dokumentację. Jest to bardzo ważne, ponieważ spółkę taką przejmujemy z całą jej historią gospodarczą. Tak więc podmiot taki może być obciążony różnego typu zadłużeniami. Aby zniwelować to niebezpieczeństwo najlepiej zgłosić się do profesjonalnej firmy, która zagwarantuje nam bezpieczeństwo i pewny start.

1 komentarz:

  1. Spotkałem się już kiedyś ze stażową spółką ale nie wiedziałem że łatwiej dzięki niej pozyskać dotację. Przydatna informacja dziękuje

    OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...