OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Numery identyfikacyjne spółek - KRS

Aby spółka z o.o. mogła legalnie prowadzić swoją działalność gospodarczą musi posiadać nadane w czasie rejestracji numery. Są to obowiązkowo numer NIP oraz REGON, a także z racji tego, że jest to spółka handlowa, rejestrowana w KRS również numer identyfikacyjny z tego rejestru.

Po dokonaniu rejestracji w KRS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymuje numer KRS, składający się z 10 cyfr. Jednostka może się nim posługiwać w transakcjach z kontrahentami, zwieszając tym swoją wiarygodność.

numer-identyfikacyjny

Od niedawna numer KRS można sprawdzić w wyszukiwarce KRS online, dostępnej na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości. Umożliwia to sprawdzenie wiarygodności jednostki posługujących się danym numerem KRS. Dzięki niej można wyszukać danego przedsiębiorcę i dokładnie sprawdzić jego dane oraz sprawdzić czy nie znajduje się w Rejestrze Dłużników.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...