OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.


GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł


REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Odpowiedzialność wspólnika spółki jawnej za jej długi


Kodeks spółek handlowych określa odpowiedzialność wspólnika spółki jawnej jako nieograniczoną, solidarną i subsydiarną.

Odpowiedzialność nieograniczona
Oznacza to, że za zobowiązania zaciągane przez spółkę wspólnik odpowiada całym swoim majątkiem. Jest tak gdyż przepisy o spółce jawnej nie zapewniają ochrony funduszu utworzonego z wkładów wspólników i mienia nabytego przez spółkę. W spółce jawnej nie istnieje bowiem konieczność wniesienia minimalnego kapitału zakładowego.


Odpowiedzialność solidarna
Za zobowiązania zaciągane przez spółkę wspólnicy odpowiadają wspólnie wraz ze spółką. Wierzyciel może żądać całości bądź części świadczenia od wszystkich wspólników, kilku z nich, a nawet każdego z osobna. Do momentu spłaty całej należności wszyscy wspólnicy są odpowiedzialni za jej regulację.  


Odpowiedzialność subsydiarna

Wierzyciel może podjąć egzekucję z prywatnego majątku wspólnika tylko i wyłącznie wtedy gdy egzekucja z majątku spółki okaże się bezskuteczna. Spółka nowo zawiązana nie dysponuje jeszcze osobowością prawną toteż odpowiedzialność ta nie ma zastosowania gdy zobowiązania powstały zanim spółka została wpisana do rejestru.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...