OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.


GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł


REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Czy sprzedaż udziałów musimy zgłosić do KRS?

Wszelkie zmiany w spółce, w tym także w jej kapitale zakładowym muszą zostać zgłoszone do Krajowego Rejestru Sądowego. W tym celu należy złożyć stosowny wniosek o wpis zmiany danych w spółce. Nie zawsze jednak tak jest.

Do sprzedaży swoich udziałów ma prawo każdy wspólnik spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, chyba że umowa spółki stanowi inaczej wówczas może być to zależne od zgody pozostałych wspólników, Walnego Zgromadzenia itd.

Ujawnieniu w KRS podlegają wyłącznie wspólnicy, których udziały wynoszą minimum 10%. W przeciwnym wypadku udziałowiec nie będzie ujawniony, tak więc zarząd nie będzie musiał zgłosić sprzedaży jego udziałów do KRS.

Jeżeli jednak wspólnik posiadał więcej niż 10%, a po sprzedaży jego udziały spadły do poziomu zaledwie kilku procent wówczas będzie on wykreślony z rejestru. W tym celu zarząd będzie musiał zgłosić formularz KRS-Z3 oraz formularz KRS-ZE z dołączeniem aktualnej listy wspólników. Wniosek ten wymaga uiszczenia opłaty w wysokości 250 zł za wpis do KRS oraz 100 zł za ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...