OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Preferencyjny ZUS przez 3 lata

Składki odprowadzane do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych często przewyższają możliwości finansowe początkujących przedsiębiorców i często są rodowodem, przez który decydują się oni zakończyć prowadzenie działalności gospodarczej. Aktualnie początkujący przedsiębiorcy mają możliwość płacenia tak zwanego preferencyjnego ZUSu, który zapewnia im szansę płacenie przez pierwsze dwa lata mniejszych składek.

Od pierwszego syczenia 2018 w życie wejdzie jednak projekt opracowany przez Ministerstwo Rozwoju, który zakłada wydłużenie okresu preferencyjnego ZUSu aż o rok.

Aktualnie obowiązujące przepisy za podstawę wymiaru składki na ZUS 30% minimalnego wynagrodzenia, w kolejnym, trzecim roku, ma być ona wyższa niż w pierwszych dwóch latach, i wynosić 60%.

Na podstawie przeprowadzonych badań ustalono, że trzeci rok prowadzenia działalności jest rokiem kluczowym. Okazuje się, że aż 25% firm funkcjonujących przez 24 miesiące na małym ZUS-ie znika z rynku. Zmiany mają na celu zachęcenie przedsiębiorców do niezakładania firm oraz wydłużenie okresu ich działania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...