OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Czy obcokrajowiec może założyć spółkę w Polsce?

Osoby bez obywatelstwa polskiego mogą prowadzić działalność na terytorium Polski, jednak nie w każdym przypadku. Wiele zależy od kraju pochodzenia cudzoziemca.

Aby zostać przedsiębiorcą w naszym państwie konieczna jest przynależność do jednej z poniższych grup:
- obywateli Unii Europejskiej,
- członków Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu,
- członków Europejskiego Obszaru Gospodarczego,

Członkowie powyższych grup mogą założyć działalność na terytorium Polski na takich samych zasadach jak rodowici obywatele. Ponadto prawo takie mają też osoby spoza umowy o EOG, które są uprawnione do korzystania ze swobody przedsiębiorczości. 

Osoby niewymienione aby poprowadzić działalność na terenie Polski muszą uzyskać dodatkowe dokumenty, które potwierdzają legalność ich pobytu w kraju.
Do dokumentów tych należą:
- zezwolenie na pobyt stały,
- zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego Unii Europejskiej,
- zezwolenie na pobyt czasowy związany z kształceniem się na studiach w trybie stacjonarnym bądź w celu połączenia się z rodziną,
- status uchodźcy,
- ochrona uzupełniająca,
- zgoda na pobyt ze względów humanitarnych
- ochrona czasowa,
- Karta Polaka. 

Zobacz także: Spółka z o.o. na start

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...