OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Obsługa prawna spółek

Na rynku pojawia się bardzo wiele nowych przedsiębiorstw. Właściciele podejmują działania, które przy niskich kosztach pozwolą im rozwijać firmę i wyróżniać ją na rynku. Jednak czy te działania zawsze są zgodnie z obowiązującym prawem? Czy przedsiębiorcy nie ryzykują bezpieczeństwa firmy?

Każdy przedsiębiorca powinien korzystać z profesjonalnej pomocy prawnej. Dlaczego? Wszystkie podejmowane działania będą poparte prawem. Współpraca z doradztwem prawnym często okazuje się bezpiecznym rozwiązaniem umożliwiającym zarządzanie firmą na wysokim poziomie ale w sposób bezpieczny,


Na rynku istnieje wiele biur świadczących usługi z zakresu doradztwa prawnego.


Do usług prawnych należą m.in.:
  • opracowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów,
  • opracowanie wewnętrznych dokumentów firmowych, w tym regulaminów, uchwał czy zarządzeń,
  • porady i przygotowanie dokumentów z zakresu Kodeksu Pracy,
  • windykacja należności.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...