OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Wybór zakresu kodów POD

Wybór zakresu PKD stawi obowiązek każdego właściciela spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Określenie zakresu działalności, która będzie przez niego w przyszłości prowadzona musi nastąpić już na etapie sporządzania umowy spółki i składania wniosku o jej wpis do Krajowego Rejestru Sądowego.

We wniosku podać można dowolną liczbę kodów, ważne jednak aby wybrać jeden główny, który będzie dotyczył wiodącej działalności. W umowie spółki oprócz wypisania odpowiednich kodów dopuszcza się możliwość określenia przedmiotu działalności w inny sposób.

Polska Klasyfikacja działalności ma strukturę wielopoziomową, która umożliwia określenie działalności w sposób precyzyjny.

Przedsiębiorcy mają możliwość dokonania wyboru nieograniczonej liczby kodów. W praktyce przyjęło się, że wybierają oni wszystkie kody, określające działalność, którą mogliby zajmować się w przyszłości. Dzieje się tak, ponieważ chcą oni uniknąć formalności związanych z rozszerzaniem zakresu działalności, która wymaga zaktualizowania danych spółki w KRS.

Wystawianie faktur na usługi, których świadczenia nie przewidziało się w umowie może skutkować karą grzywny.

Wyboru kodów można dokonać na podstawie wyszukiwarki kodów, opracowanej przez ministerstwo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...