OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Wystąpienie wspólnika ze spółki cywilnej - skutki prawne

Kodeks cywilny określa, iż w momencie wystąpienia wspólnika ze spółki cywilnej musi on rozliczyć majątek. W ramach prawa wspólnika, który wstępuje do części majątku wyróżniamy 3 elementy.
1. Zwrot rzeczy, które oddaje się spółce do używania.
Wspólnikowi zwraca się w naturze rzeczy wniesione do używania, nie uwzględnia się jednak zmiany ich wartości.
2. Zwrot równowartości wkładu.
Dotyczy wypłaty wartości rzeczy wniesionych na własność, wartości praw majątkowych i wkładów pieniężnych.
3. Wypłata części pozostałego majątku.

Wystąpienie wspólnika ze spółki cywilnej nie skutkuje likwidacją majątku spółki. Rozliczenie ze wspólnikiem musi nastąpić w chwili gdy wystąpienie wspólnika osiągnie skutek prawny. Jeżeli spółka nie wykazała zysku wówczas wspólnik nie otrzyma zawsze żadnej wypłaty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...