OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Co to jest ePUAP?

ePUAP to skrót od pełnej nazwy Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej.

Platforma ta umożliwia załatwienie wielu spraw w urzędach bez wychodzenia z domu za pomocą Internetu. Prócz tego system ten umożliwia bieżące kontrolowanie statusu naszych spraw i wniosków, a także odbieranie i wysyłanie urzędowej korespondencji.


Aktualnie ePUAP obsługuje następujące urzędy:
- samorządy, w tym urzędy gminy,
- Urzędy Stanu Cywilnego,
- Zakład Ubezpieczeń Społecznych,
- Narodowy Fundusz Zdrowia,
- Urzędy Skarbowe,
- Krajowy Rejestr Karny,
- Urząd Pracy,
- Rejestr PESEL, Rejestr Dowodów Osobistych,

Z usług z platformy może skorzystać posiadacz numeru PESEL oraz osoba posiadająca konto na ePUAP, mogąca potwierdzić swoją tożsamość w Internecie.

Aby skorzystać z ePUAP-u wystarczy jedynie wybrać interesującą Cię sprawę, wypełnić wniosek, podpisać go i wysłać. Korzystanie z platformy możliwe jest niemalże z każdego miejsca. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu oraz aktywne konto ePUAP.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...