OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Ulga na start

Już w najbliższym czasie osoba, która zamierza otworzyć własną działalność gospodarczą będzie mogła skorzystać z tzw. “ulgi na strat”. Ulga na start polega na zwolnieniu z konieczności opłacania składek na obowiązkowe ubezpieczenia społeczne przez okres 6-miesięcy od dnia rozpoczęcia działalności gospodarczej.

Ulga na start zacznie obowiązywać od 31 marca 2018 roku. Korzystanie z niej jest całkowicie dobrowolne. Osoba, która nie chce z niej skorzystać może zrezygnować dokonując zgłoszenia do ubezpieczeń społecznych.

Nie każdy przedsiębiorca będzie mógł skorzystać z nowej ulgi. Podmiotami uprawnionymi do skorzystania z ulgi w opłacaniu składek są przedsiębiorcy będący osobami fizycznymi, którzy:

 • po raz pierwszy podejmują działalność gospodarczą,
 • podejmują działalność gospodarczą kolejny raz, po upływie minimum 60 miesięcy od dnia zawieszenia lub zakończenia wykonywania działalności,
 • nie będą wykonywać działalności na rzecz byłego pracodawcy.

 • Wprowadzenie tzw. ulgi na start ma na celu zachęcenie społeczeństwa do zakładania własnych działalności, co przyczynia się do wzrostu gospodarczego.


  Przeczytaj też ten wpis!

  2 komentarze:

  1. Może pojawi się więcej nowych firm

   OdpowiedzUsuń
  2. Znów mają być jakieś nowe przepisy dotyczace nowych przedsiebiorcow

   OdpowiedzUsuń

  Wyraź swoją opinię.

  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...