OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Czy członkowie zarządu odpowiadają za długi spółki z o.o.?

Jedną z podstawowych cech charakterystycznych dla spółki z ograniczoną odpowiedzialność jest brak odpowiedzialności wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Czy jednak spółka z o.o. może bezkarnie zaciągać zobowiązania? Czy nikt nie ponosi za nie odpowiedzialności?

Istnieją 3 sytuacje, w których członek zarządu spółki z o.o. ponosi odpowiedzialność za długi spółki wobec wierzycieli.

Pierwszą sytuacją jest moment, w którym niemożliwa jest egzekucja komornicza przeciwko spółce. Odpowiedzialność taka nie jest jednak bezwarunkowa i można zwolnić się z niej chociażby ogłaszając upadłość spółki.

Drugim przypadkiem jest sytuacja gdy chociażby częściowa egzekucja jest bezskuteczna w przypadku zaległości podatkowych, za które ponoszą odpowiedzialność wszyscy członkowie zarządu w sposób solidarny.

Trzecią i ostatnią sytuacją, gdy odpowiedzialność za zobowiązania spółki ponoszą członkowie zarządu jest moment, w którym działają oni w imieniu organizacji podczas zaciągania zobowiązań. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...