OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Osobiste uprawnienia wspólników w umowie spółki z o.o.

Szukasz informacji o spółkach? Koniecznie odwiedź naszą stronę główną!

Osobiste uprawnienia wspólników spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zależne są od stosunków pomiędzy wspólnikami oraz celów, które chcą osiągnąć wspólnicy przyznając je. Do uprawnień takich zaliczamy między innymi:
- prawa do zwiększonej dywidendy,
- prawo do pierwszeństwa w obejmowaniu udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym,
- prawo żądania do umorzenia udziałów w kapitale zakładowym,
- prawo do zwoływania zgromadzeń wspólników, rady nadzorczej oraz zarządu,
- prawo do powoływania członków zarządu spółki.

Osobiste uprawnienia wspólników należy określić w umowie spółki z o.o. Niedopełnienie tego obowiązku będzie bowiem skutkowało ich bezskutecznością wobec spółki. Co więcej, jeżeli dodatkowo prowadzone były rozmowy o osobistych uprawnieniach pomiędzy wspólnikami i umowa dotyczyła tej kwestii wówczas skuteczność tych deklaracji również jest podważona. Szczególne uprawnienia należy zatem nie tylko zawrzeć w umowie spółki, ale także w jak największym stopniu je doprecyzować.   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...