OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Prawa i obowiązki wspólników spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać założona przez jedną lub więcej osób nazywanych wspólnikami. Wspólnicy w spółce z o.o. posiadają prawa, ale mają także obowiązki. Wspólnicy posiadają szeroki zakres uprawnień, mogą oni wpływać na działanie spółki korzystając z prawa głosu podczas podejmowania uchwał. Podstawowym obowiązkiem każdego wspólnika spółki z o.o. jest wniesienie wkładów na pokrycie kapitału zakładowego.

Prawa wspólników w spółce z o.o.:
- prawo do uczestniczenia w zgromadzeniu wspólników,
- prawo do głosu,
- prawo do udziału w zyskach,
- prawo do nadzoru nad działalnością spółki,
- prawo do zbywania udziałów,
- prawo do kontroli np. wgląd do ksiąg i dokumentów spółki,
grupie wspólników przysługuje prawo do wyłączenia wspólnika ze spółki.

Obowiązki wspólników w spółce z o.o.:
- obowiązek wniesienia wkładów na pokrycie kapitału,
- obowiązek dostarczania spółce powtarzających się świadczeń niepieniężnych,
- obowiązek wyrównania brakującej wartości aportu,
- obowiązek dokonania dopłat w stosunku do udziału.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...