OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Zawieszenie działalności spółki z o.o.

Zawieszenie wykonywania działalności gospodarczej określone jest przepisami znajdującymi się w ustawie o swobodzie działalności gospodarczej.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać zawieszona na okres od 1 miesiąca do 24 miesięcy. Okres zawieszenia działalności rozpoczyna się od dnia wskazanego na wniosku, jednak nie może rozpocząć się wcześniej niż od dnia złożenia wniosku.

Działalność gospodarcza może zostać zawieszona wyłącznie w przypadku, gdy przedsiębiorca nie zatrudnia pracowników na podstawie umowy o pracę. Możliwość zawieszenia działalności spółki z o.o. umożliwia przedsiębiorcom bez konieczności wyrejestrowania firmy na przerwę w opłacaniu składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz w składaniu deklaracji i wpłacaniu zaliczek na podatek.

Podczas okresu zawieszenia wykonywania działalności w spółce z o.o. posiada ona pewne prawa i obowiązki:
- prawo do wykonywania czynności, które są niezbędne do zachowania lub zabezpieczenia źródła przychodów,
- prawo do osiągania przychodów finansowych,
- prawo do zbywania własnego wyposażenia i środków trwałych,
- obowiązek regulowania zobowiązań, które powstały przed zawieszeniem spółki,
- obowiązek uczestniczenia w postępowaniach, które dotyczą działalności,
- obowiązek wykonywania innych obowiązków określonych przepisami prawa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...