OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Czym zajmuje się rzecznik firm?

Na obecnym rynku z każdym dniem wzrasta konkurencja, a wciąż celem każdego przedsiębiorcy jest dążenie do realizacji wyznaczonego celu i osiągnięcia sukcesu.

Niestety bardzo często można zaobserwować sytuację, kiedy to przedsiębiorcy posuwają się do rozwiązań, które naruszają prawidłowe funkcjonowanie na rynku. Głównym celem nieuczciwych konkurentów jest wyróżnienie własnej firmy na rynku, co często jest osiągane przez nieprawidłowe i nieuczciwe praktyki.

Jednak wprowadzane zmiany mają za zadanie zapewnienie bezpieczeństwa przedsiębiorcom.


Ustawa o Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców powołało nową instytucję, która ma na celu ochronę mikro przedsiębiorców oraz osób prowadzących małe i średnie firmy..


Ochrona ta będzie głównie dotyczyć będzie:
- swobody działalności gospodarczej,
- uczciwej konkurencji,
- bezstronności,
- równego traktowania,
- zrównoważonego rozwoju,
- poszanowania dobrych obyczajów,
- słusznych interesów przedsiębiorców.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...