OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Prosta spółka akcyjna

Prosta spółka akcyjna to nazwa nowego typu spółki kapitałowej. Regulacje dotyczące działania tej spółki pojawiły się w projekcie nowelizacji Kodeksu spółek handlowych. Prosta spółka akcyjna wzorowana ma być na rozwiązaniach, które zostały przyjęte m.in. na Słowacji.

Prosta spółka akcyjna dedykowana ma być tzw. startupom czyli firmom, które znajdują się w początkowej fazie rozwoju. PSA ma być stosunkowo łatwa do założenia oraz tania w prowadzeniu. Rejestracja takiej spółki miałaby odbywać się przez Internet w 24 godziny. Zgodnie z założeniami pomysłodawców prosta spółka akcyjna miałaby łączyć w sobie korzystne cechy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki akcyjnej.

Projekt nowej spółki zakłada, że mogłaby zostać założona z kapitałem zakładowym o wartości 1 zł, natomiast wartość jednej akcji nominalnej wynosiłaby 1 grosz. Akcje prostej spółki akcyjnej miałyby być papierami wartościowymi, jednak o różnym uprzywilejowaniu. Ustawodawcy proponują różne modele akcji - założycielskie, inwentorskie, inwestorskie, pracownicze oraz dla doradców.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...