OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Wady i zalety jednoosobowej działalności gospodarczej

Jednoosobowa działalność gospodarcza jest jedną z najchętniej wybieranych form prawnych do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Uznawana jest za najprostszą i najtańszą formę działalności. Jednoosobowa działalność gospodarcza może zostać założona wyłącznie przez jedną osobę fizyczną. W nazwie działalności należy umieścić imię i nazwisko właściciela, można także dodać określenie, które wskazuje na rodzaj prowadzonej działalności.

Założenie jednoosobowej działalności gospodarczej w CEIDG jest całkowicie darmowe. Osoba, która zdecydowała się na prowadzenie firmy w tej formie ponosi pełną odpowiedzialność za zobowiązania powstałe -podczas trwania działalności.

Jednoosobowa działalność gospodarcza - zalety:
- darmowa rejestracja działalności,
- szybki prosty sposób założenia firmy,
- możliwość dokonania wyboru formy opodatkowania,
- brak wymogu posiadania kapitału początkowego.

Jednoosobowa działalność gospodarcza - wady:
- pełna odpowiedzialność właściciela za powstałe zobowiązania,
- rozwój działalności oparty tylko na jednej osobie,
- ograniczone zasoby majątkowe.


Przeczytaj też - Procedura przekształcania jednoosobowej działalności w spółkę kapitałową.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...