OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Działalność gospodarcza bez rejestracji?

Prowadzenie działalności gospodarczej bez jej rejestracji w CEIDG jeszcze do niedawno było niedopuszczalne i wiązało się to z poważnymi konsekwencjami dla przedsiębiorcy. Od 30. kwietnia 2018 roku jest to legalne, jednak nie w każdym przypadku.

Działalność nie musi zostać zarejestrowana w CEIDG-1 jeżeli prowadzona jest przez osobę fizyczną, a jej miesięczny przychód nie przekracza 50% minimalnego wynagrodzenia, a więc 1050 złotych. Ważne jest także, że osoba prowadząca daną działalność nie mogła prowadzić działalności przez ostatnich 5 lat.  Warto także podkreślić, że pod uwagę bierze się przychód, a nie dochód, stąd też kwestia kosztów jego pozyskania nie będzie miała żadnego znaczenia.

W przypadku przekroczenia tego limitu w przeciągu 7 dni należy złożyć wniosek o wpis do CEIDG. Twoja działalność będzie traktowana jako działalność gospodarcza od dnia w którym limit został przekroczony.

Nieewidencjonowana działalność gospodarcza nie niesie ze sobą obowiązku opłacania składek ZUS. Nieopłacanie tych składek wiąże się jednak z brakiem opieki zdrowotnej, prawa do zasiłku chorobowego, a nawet zasiłku macierzyńskiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...