OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Pieczątka firmowa

Czy posiadanie pieczątki firmowej jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy? Często przy wystawianiu faktur, podpisywaniu umowy, czy składaniu jakiejś deklaracji, jesteśmy proszeni o potwierdzenie za pomocą pieczątki, czy istnieje taki obowiązek?
W polskim prawie nie istnieje przepis nakładający na przedsiębiorców obowiązek posiadania i posługiwania się pieczątką. Przepisy określają jedynie jakich danych dotyczących podmiotu gospodarczego należy używać. Przedsiębiorca wpisany do CEiDG jest musi umieszczać w oświadczeniach pisemnych, zamówieniach handlowych, korespondencji w zakresie swojej działalności skierowanej do klientów, partnerów biznesowych i organów administracji, numer identyfikacji podatkowej (NIP) oraz posługiwać się tym numerem w obrocie prawnym i gospodarczym.
Z ustawy o swobodzie działalności gospodarczej wynika również fakt, że przedsiębiorca oferujący towary i usługi powinien podawać w ofercie NIP, siedzibę i adres swojej firmy.
Za nieposługiwanie się odpowiednimi danymi można zostać ukaranym grzywną w wysokości do 5000 złotych!
Wynika z tego, że warto używać pieczątki firmowej, nawet w przypadku jeśli nie wymagają tego przepisy prawa.
Co powinno się znaleźć na pieczątce? Pełna nazwa firmy, numer NIP, REGON, dane adresowe siedziby, telefon kontaktowy oraz adres e-mail.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...