OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Zakup spółki z o.o. - zalety

Zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo korzystny dla przedsiębiorców z wielu powodów. Kupno gotowego do podjęcia działalności podmiotu w znacznym stopniu skraca czas związany z rozpoczęciem własnego biznesu.

Zakup gotowej spółki - zalety.

Brak problemów z rejestracją spółki - spółka jest całkowicie zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym, dzięki czemu posiada numery potrzebne do prawidłowego funkcjonowania - NIP, REGON, KRS. Spółka ma stworzoną umowę, na której należy jedynie nanieść zmiany. Osoba kupująca spółkę nie traci czasu na długotrwały proces rejestracyjny.

Bezpieczna i krótkotrwała transakcja - zakup gotowej spółki wraz z wszystkimi formalnościami związanymi z przeprowadzeniem transakcji trwa zdecydowanie krócej niż proces rejestracji spółki, gdyż zaledwie kilka dni. Kupno czystej spółki jest całkowicie bezpieczne, ponieważ podmioty te nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej.

Możliwość prowadzenia dowolnej działalności - gotowe spółki oferowane na sprzedaż posiadają szeroki zakres PKD, dzięki czemu są odpowiednie do prowadzenia różnych rodzajów działalności.

Staż spółki - istnieje możliwość zakupu zarówno spółki nowej jak i spółki stażowej. Kupno spółki stażowej jest odpowiednie, dla osób chcących ubiegać się o dofinansowanie działalności - kredyt lub dotację.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...