OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Co warto wiedzieć kupując spółkę?

Kupno spółki jest pewnym wyzwaniem i warto zapoznać się z informacjami na ten temat.
Decydując się na zakup działalności warto jest poznać niektóre informacje. Na co zwracać uwagę? Na jaki rodzaj się zdecydować?

Warto zacząć od tego, że można kupić całą spółkę lub: udziały w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością, akcje w spółce akcyjnej, całość praw i obowiązków w spółce osobowej lub kupić przedsiębiorstwo spółki.

Czy gotowa spółka jest dla Ciebie?
Powodów do zakupienia gotowej działalności jest naprawdę wiele:
- oszczędność czasu - kupując biznes możesz rozpocząć działalność od razu,
- możliwość kredytu lub dofinansowania - jeśli zdecydujesz się na przedsiębiorstwo z pewnym stażem, masz szanse na staranie się o różne profity finansowe,
- pomoc w aktualizacji danych - firma sprzedająca zajmuje się dopilnowaniem wszystkich formalności, więc Ty nie musisz się o nic martwić
- zwiększenie wiarygodności w oczach kontrahentów - podmiot istniejący na rynku pewien czas jest bardziej autentyczny niż świeżo założona działalność

Co warto wiedzieć kupując spółkę?
Na rynku jest wiele podmiotów oferujących sprzedaż gotowych spółek. Jednak istotne w wyborze jest zwrócenie uwagi na kilka aspektów:
- historia,
- kompletność dokumentów,
- sprawozdanie finansowe,
- deklaracje VAT do Urzędu Skarbowego,
- uzyskanie zaświadczenia o niezaleganiu,
- zapoznanie się z dokumentami księgowymi spółki.

Kupno gotowej działalności jest całkowicie legalnym procederem. Zdecydowanie jest szczególną metodą, którą wartą wziąć pod uwagę. Nabycie przedsiębiorstwa niesie ze sobą wiele profitów, a więc warto wziąć pod uwagę taką ewentualność.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...