OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Polska bezgotówkowa

Początkiem roku 2018 wystartował program “Polska bezgotówkowa”, jego zadaniem jest umożliwienie rozwoju mikro i małym przedsiębiorstwom.

Coraz większa popularność “plastikowego pieniądza”, który jest aktualnie najczęściej używanym środkiem płatniczym, zmusza przedsiębiorców do wprowadzania terminali płatniczych. W tym momencie pojawił się problem - nie każda firma może sobie na to ot tak pozwolić, ponieważ wiąże się to z dodatkowymi kosztami.

Zauważyli to uczestnicy rynku usług płatniczych: wydawcy kart, agenci rozliczeniowi oraz organizacje płatnicze, takie jak Visa i Mastercard z udziałem Związku Banków Polskich oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

W ramach tej inicjatywy otrzymują oni dofinansowanie ze strony fundacji, które polega na pokryciu kosztów związanych z otrzymaniem terminala oraz kosztami jego obsługi na okres dwunastu miesięcy.

Jaki to wszystko może mieć wpływ na rozwój działalności gospodarczej? Przede wszystkim zwiększenie obrotów przedsiębiorstwa - klient, który wie, że ma możliwość zapłacenia za zakupy kartą, nie ogranicza się tylko do gotówki, którą ma w portfelu.

CIEKAWOSTKA!
Rok 1994 wprowadził zmianę dotyczącą tego, iż przedsiębiorcy są zobowiązani do bezgotówkowego rozliczania z podmiotami gospodarczymi, na których spoczywa obowiązek posiadania rachunku bankowego.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...