Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.





AKTUALIZACJA KRS

Właściciele spółek zobowiązani są do pilnowania, aby dane dotyczące ich firmy, udostępniane w KRS były rzetelne oraz zgodne ze stanem rzeczywistym. Nasze biuro oferuje pomoc w aktualizacji danych KRS, przygotowanie niezbędnych formularzy aktualizacyjnych orazich złożeniem. W imieniu przedsiębiorcy dopełnimy obowiązków, aby miał pewność, że prowadzi firmę zgodnie z przepisami prawa. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu.



REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Oferujemy także rejestrację bez aktu notarialnego, w s24. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji
spółki z o.o., oraz wszystkich pozostałych form.







Rodzaje spółek w Polsce

Spółki, które występują w Polsce można podzielić na spółki handlowe i spółki cywilne. Kryterium tego podziału jest kodeks, którego przepisy regulują powstanie i działanie danej spółki. Najbardziej popularnymi są obecnie spółki handlowe, a w szczególności spółki z o.o..

Spółki handlowe są regulowane przepisami Kodeksu Spółek Handlowych. Stanowi on podział spółek handlowych na spółki osobowe i spółki kapitałowe. Każda z wyodrębnionych grup opiera się na innych zasadach. Dotyczą one między innymi powstania spółki, posiadania osobowości prawnej czy minimalnej wysokości kapitału podstawowego.

Do spółek osobowych zalicza się spółki jawne, partnerskie, komandytowe i komandytowo-akcyjne. Ich działalność opiera się głównie na współpracy wspólników. Spółki te nie posiadają osobowości prawnej, lecz mają podmiotowość prawną.

Do drugiej grupy spółek zalicza się spółki z o.o. oraz akcyjne. To formy, do których powstania konieczny jest kapitał, którego wysokość zależy od przepisów Kodeksu Spółek Handlowych. Nie może być mniejszy niż 5 000 złotych w spółkach z o. o. oraz mniejszy niż 100 000 złotych w spółkach akcyjnych.

Cechą wspólną spółek kapitałowych jest posiadanie osobowości prawnej!

Sprawdź bezpieczny zakup spółki!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...