OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Anonimowość w spółce

Bardzo często spotykam się z pytaniem o to czy w spółce kapitałowej można pozostać anonimowym?


Wspólnicy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością podlegają rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym zwanym też rejestrem przedsiębiorców. Nie są tam ujawniani wspólnicy, których udziały nie przekraczają 10% wszystkich udziałów. Nie znaczy to jednak, że pozostają anonimowi, ponieważ do akt rejestrowych spółki składa się listę wszystkich wspólników zawierająca ich imiona, nazwiska, a także liczbę i wartość nominalną udziałów.
Zarówno rejestr przedsiębiorców, jak i akta rejestrowe są jawne. 


W przypadku spółki akcyjnej akcje spółki mogą być imienne  oraz na okaziciela. W przeciwieństwie do spółki z o.o. dane akcjonariuszy nie muszą być ujawnione w rejestrze bez względu na rodzaj akcji jakie posiadają. Jego oznaczenia należy dokonać wyłącznie gdy spółka posiada jednego wspólnika.    

Największą anonimowość zapewnia nabycie spółki na okaziciela, ponieważ wspólnik nie jest wymieniony nawet na dokumencie akcji w związku z tym ustalenie jego tożsamości jest niezwykle trudne. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...