OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę z o.o.

Kodeks Spółek Handlowych jasno wskazuje, że każda osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą ma prawo przekształcić ją w spółkę kapitałową zachowując dotychczasowe prawa i obowiązki majątkowe. Oznacza to, że każdy bez względu na rodzaj prowadzonej przez siebie działalności, sposób opodatkowania, rodzaj ewidencji czy też branży może przekształcić się w spółkę z o.o.

Decydując się na takie posunięcie powinniśmy jednak mieć na uwadze następujące kwestie:
- koszty prowadzenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są wysokie, przede wszystkim ze względu na konieczność prowadzenia pełnej księgowości,
- prowadzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wiąże się z podwójnym opodatkowaniem,
- prowadzenie spółki z o.o. w przypadku nieskomplikowanego biznesu zazwyczaj jest bez sensu, chyba że jest to podyktowane względami rozwojowymi. 

Do zalet przekształcenia jdg w spółkę z o.o. należy z kolei:
- możliwość pozyskania dodatkowego kapitału na rozwój firmy dzięki wprowadzeniu nowych wspólników,
- lepsze postrzeganie spółki kapitałowej na rynku,
- możliwość kontynuowania działalności  przez spadkobierców w przypadku śmierci wspólnika. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...