OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

CEIDG

CEIDG czyli Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej to elektroniczny rejestr przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w Polsce. Za pomocą danego portalu można założyć, zawiesić, wznowić i zamknąć działalność gospodarczą, zamienić dane we wpisie np. dodać kod Polskiej Klasyfikacji Działalności, ustanowić pełnomocnictwo, a także przejrzeć wpisy innych przedsiębiorców.

Czynności wykonywane za pośrednictwem Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej są całkowicie darmowe.

CEIDG to spis przedsiębiorców, natomiast bardzo często możemy spotkać się także z CEIDG-1. Jest do druk służący do zakładania, zawieszania, wznawiania bądź likwidowania działalności gospodarczej lub spółki cywilnej. Wyróżniamy jego następujące załączniki:
CEIDG-MW – wpisanie dodatkowego miejsca prowadzenia działalności,
CEIDG-RD – dodanie więcej niż 7 kodów PKD,
CEIDG-RB – dodanie drugiego rachunku bankowego związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej,
CEIDG-PN – ustanowienie  więcej niż 1 pełnomocnika,
CEIDG-POPR – dokonanie korekty w przypadku pomyłek.

Najważniejsze uregulowania dotyczące CEIDG znajdują się w akcie prawnym “ustawa z dnia 6. marca 2018 roku o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i Punkcie Informacji dla Przedsiębiorcy".

Więcej o kodach PKD przeczytasz TUTAJ!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...