OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Czy faktura będzie ważna bez podpisu?

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od wielu lat przywykli, że każdą wystawioną lub odebraną od dostawcy fakturę należało podpisać. Nic dziwnego, ponieważ wymagały tego przepisy. Jednak od maja 2004 roku obowiązek ten został zniesiony przez rozporządzenie Ministra Finansów.

Faktura będzie prawidłowo wystawiona, o ile będzie zawierała wszystkie elementy wymagane przepisami rozporządzenia. Podpis nie jest wymagany, gdyż bez niego faktura nadal będzie odpowiednia.

Co więc musi zawierać faktura, aby być poprawną?
- datę wystawienia,
- imię i nazwisko lub nazwę podatnika wraz z jego adresem oraz numerem NIP,
- imię i nazwisko nabywcy towarów lub usług wraz z jego adresem oraz numerem NIP,
- datę dokonania lub zakończenia dostawy towarów lub wykonania usługi,
- nazwę (rodzaj) towaru lub usługi,
- cenę jednostkową towaru lub usługi bez kwoty podatku,wartość dostarczonych towarów lub wykonanych usług,
- wartość sprzedaży netto,
- stawkę podatku,
- kwotę należności ogółem.

Dodatkowo należy zawsze pamiętać, że faktura VAT musi być wystawiona w dwóch formularzach. Oryginał otrzymuje nabywca, a kopie zatrzymuje sprzedawca.

Czy nabywca towaru lub usługi powinien podpisać fakturę?
Przedsiębiorcy nie mają obowiązku podpisywania otrzymywanych faktur. Podobnie jak w przypadku podpisu wystawcy faktury, podpis odbiorcy nie stanowi niezbędnego elementu faktury, choć nie ma przeszkód by się na niej znalazł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...