OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.





GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł





E-biuro dla spółki

Usługa wirtualnego biura wciąż zyskuje na popularności. Trzeba przyznać, że dla wielu drobnych przedsiębiorców jest to bardzo korzystne rozwiązanie, ale czy e-biuro dla spółki może być dobrą opcją?

Okazuje się, że takie usługi mogą przynieść korzyści również osobom, które chcą założyć spółkę. Pierwszą zaletą jest oczywiście atrakcyjny adres korespondencyjny, pod którym funkcjonować będzie firma. Prestiżowa dzielnica lub ulica figurująca w danych kontaktowych przedsiębiorstwa może znacznie ułatwić pozyskiwanie klientów, a w ich oczach podniesie rangę naszej firmy.

Warto zauważyć, że wirtualne biuro jest rozwiązaniem zdecydowanie tańszym, niż wynajem pomieszczeń biurowych. Jest to szczególnie istotne dla niewielkich przedsiębiorstw, które dopiero się rozwijają i nie potrzebują rozległej przestrzeni do prowadzenia działalności. Ograniczenie zbędnych kosztów to zaleta ważna nie tylko dla drobnych przedsiębiorców - nawet w niektórych większych firmach, utrzymywanie fizycznego biura może przynieść więcej kosztów niż zysków.

E-biura oferują wiele dodatkowych usług, jak np. obsługa skrzynki pocztowej, sekretariatu, czy możliwość wynajęcia sal konferencyjnych. Wybierając siedzibę dla spółki, warto zorientować się również temacie dodatkowych korzyści, które możemy uzyskać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...