OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Kupno spółki a tradycyjna rejestracja

Każdy, kto chce rozpocząć prowadzenie własnej działalności staje przed niemałym wyzwaniem - przeprowadzeniem rejestracji spółki. Już na początku swojej biznesowej drogi musi uzbroić się w pokłady cierpliwości, bowiem proces tradycyjnej rejestracji może zająć kilka długich tygodni.

Zakładanie spółki z o.o. składa się z kilku podstawowych etapów. Po pierwsze, konieczne jest sporządzenie umowy spółki w formie aktu notarialnego. Następnym krokiem jest uzyskanie wpisu w Krajowym Rejestrze Sądowym - jest to zdecydowanie najdłuższy etap rejestracji, który może potrwać nawet kilka tygodni.

Zakładając spółkę w sposób tradycyjny, należy też przygotować się na pewne opłaty - nie tylko związane z wpisem do KRS, ale też kosztami notarialnymi, które mogą się okazać wyższe, niż początkowo zakładaliśmy.

Zakup gotowej spółki to całkowicie inne rozwiązanie, które bywa o wiele korzystniejsze. Polega na skorzystaniu z usług profesjonalnego biura, które zajmuje się zakładaniem, a następnie sprzedażą spółek. Przejęcie udziałów takiego podmiotu gospodarczego odbywa się poprzez zawarcie umowy sprzedaży - kupna. Cała procedura jest niezwykle łatwa i trwa zazwyczaj nie dłużej, niż kilka dni. Biuro z którym podejmiemy współpracę może przeprowadzić nas przez cały proces, pomagając np. w doborze odpowiednich dokumentów. Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad bezpieczeństwem takiego sposobu rozpoczęcia działalności. Doświadczenia osób, które skorzystały już z takich usług, zdają się zaprzeczać jakimkolwiek obawom - podejmując współpracę z profesjonalnym biurem możemy być pewni, że transakcja jest nie tylko zgodna z prawem, ale i korzystna dla obu stron.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...