OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Podstawowe informację na temat spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółka prawa handlowego
Spółka z ograniczona odpowiedzialnością jest spółka prawa handlowego - jej działanie regulują w największym zakresie przepisy Kodeksu spółek handlowych.
Spółka z o.o. jest spółka kapitałową, w której decydującą rolę odgrywa kapitał przekazany jednostce w momencie jej zakładania, a nie osobiste zaangażowanie wspólników w rozwój i funkcjonowanie podmiotu gospodarczego.

Osobowość praw i organy
Spółka z ograniczona odpowiedzialnością posiada osobowość prawną oraz działa przez organy: zarząd i zgromadzenie wspólników. W niektórych jednostkach gospodarczych może także występować komisja rewizyjna albo rada nadzorcza.

Odpowiedzialność za długi spółki z ograniczona odpowiedzialnością
Największą zaletą spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to jak sama nazwa wskazuje ograniczona odpowiedzialność wspólników za długi podmiotu. Jest to korzyść, która sprawia, że przedsiębiorcy wybierają właśnie tą formę prowadzenia działalności.
Warto pamiętać jednak, że za długi jednostki może odpowiadać członek zarządu np. w przypadku niewypłacalności spółki. Oznacza to, że wspólnik, który pełni funkcję członka zarządu może zostać pociągnięty do spłaty długów spółki z o.o.

1 komentarz:

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...