OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Przyczyny zamknięcia działalności spółki

Zakończenie działalności spółki może nastąpić z różnych przyczyn. Aby całkowicie zamknąć spółkę, konieczne jest przeprowadzenie procesu likwidacji i wykreślenie jej z Krajowego Rejestru Sądowego.

Jakie mogą być przyczyny rozwiązania spółki?
Zgodnie z przepisami Kodeksu Spółek Handlowych, sąd rejestrowy może orzec rozwiązać spółkę w sytuacji, gdy:
- nie zawarto umowy spółki,
- nie zgłoszono spółki do KRS w terminie do sześciu miesięcy od uchwalenia jej umowy,
- osoby zakładające spółkę nie posiadały w tamtym momencie zdolności do czynności prawnych,
- siedziba spółki została przeniesiona za granicę,
- ogłoszono upadłość spółki,
- zgromadzenie wspólników podjęło decyzję o rozwiązaniu spółki,
- zachodzą inne przyczyny przewidziane w umowie spółki, decydujące o jej zamknięciu (np. nie wypełnienie określonych celów w danym czasie).

Rozwiązanie spółki z o.o. może odbyć się dopiero po zakończeniu procesu likwidacji. Oznacza to, że spółka musi w określonym czasie zakończyć wszystkie swoje interesy, spłacić zobowiązania i odebrać należności. Za proces likwidacji odpowiedzialni są likwidatorzy, czyli osoby specjalnie powołane do działania w imieniu spółki w likwidacji. Funkcję tą pełni zazwyczaj któryś z członków zarządu. Do niego należy dopilnowanie wszystkich formalności i doprowadzenie do wykreślenia spółki z KRS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...