OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Fundacja

Chcesz poprowadzić działalność społeczną? Załóż fundację!

O fundacjach zapewne słyszałeś niejednokrotnie. W telewizji zwłaszcza na koniec roku pojawia się ogromna ilość reklam, w których ich przedstawiciele proszą o wsparcie swojej działalności np.poprzez przekazanie jednego procenta swojego podatku. 

Fundacja to organizacja pozarządowa, której zasadniczym zadaniem jest realizacja celów społecznie i gospodarczo użytecznych. Zazwyczaj do celów takich zalicza się ochronę zdrowia ludzkiego, ochronę środowiska, opiekę nad zwierzętami, wspieranie kultury, nauki, sportu itd. 

Aby założyć fundację należy posiadać kapitał. To on odgrywa najważniejszą rolę w fundacji, gdyż za jego pomocą realizuje się określone cele. Kapitał musi wnieść fundator. Co do zasady nie powinien być on niższy niż 1000 złotych. Kolejno należy sporządzić akt założycielski oraz opracować statut. 

Statut to najważniejszy dokument w fundacji, ponieważ zawiera najistotniejsze informacje dotyczące jej funkcjonowania. 

Założenie fundacji wymaga wpisania jej do Krajowego Rejestru Sądowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...