OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Jak sprzedać zadłużoną spółkę?

Osoby, które posiadają na sprzedaż spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, w większości przypadków uważają, iż jest to najlepszy sposób na pozbycie się zobowiązań, które ciążą na owym podmiocie gospodarczym.

Jak to wygląda w praktyce? Sprawdźmy...


Dokonując sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, sprzedawane są wyłącznie jej udziały. Z kolei odpowiedzialność za owe zobowiązania, niezależnie czy została ona sprzedana, czy też nie – spoczywa na spółce.

Osoba sprzedająca zadłużoną spółkę bez wcześniejszego poinformowania o tym fakcie potencjalnych klientów, łamie prawo upadłościowe, które informuje nas o tym, że obowiązkiem zadłużonego przedsiębiorcy jest ogłoszenie upadłości prowadzonej przez niego spółki. Złożeniem owego wniosku oraz za reprezentację spółki odpowiadają członkowie zarządu i to właśnie oni zostają pociągnięci do odpowiedzialności za długi spółki w przypadku braku możliwości wyegzekwowania należności z posiadanego przez spółkę majątku i niezłożenia wniosku o ogłoszenie upadłości. Tak więc jak widać – odpowiedzialność nie spoczywa na wspólnikach. Zatem w sytuacji sprzedaży swoich udziałów przez wspólników, odpowiedzialność w dalszym ciągu będzie spoczywała na barkach członków zarządu.

UWAGA!
Wierzyciele korzystając z tzw. skargi paulińskiej, mają możliwość domagania się o unieważnienie wszelkich transakcji majątkowych w spółce, a także unieważnienia samej umowy sprzedaży takiej spółki.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...