OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Jako firma działająca od wielu lat na polskim rynku w branży zakładania spółek, oferujemy swoim Klientom szeroki wachlarz usług, które są wykonywane przez naszych ekspertów na możliwie najwyższym poziomie. Swoje działania opieramy o profesjonalizm wywodzący się z prestiżowego wykształcenia oraz bogatego doświadczenia, które nabyliśmy świadcząc usługi dla licznego grona naszych Klientów.

Bez wątpienia naszą specjalizacją jest zakładanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zakres czynności wykonywanych przez nasze biuro, obejmuje m.in. opracowanie projektu umowy zakładanej spółki, przygotowanie i uzupełnienie wszelkich wniosków i formularzy, które są niezbędne do uzyskania numerów REGON i NIP. Prócz tego zajmujemy się załatwieniem wpisu do KRS, czyli Krajowego Rejestru Sądowego.

W związku z tym, poniżej przedstawiamy przebieg procesu zakładania spółki:

1. Przygotowanie projektu umowy.
2. Omówienie projektu umowy z wspólnikami zakładanej spółki.
3. Podpisanie sporządzonej umowy spółki u notariusza.
4. Rejestracja spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym.
5. Uzyskanie numeru REGON oraz NIP.
6. Rejestracja spółki z GUS.

Przedsiębiorco, z nami zarejestrujesz swoją spółkę bez wychodzenia z domu. Zatem skorzystaj z ułatwień, które oferuje Ci nasza firma!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...