OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

GOTOWE SPÓŁKI

Przedsiębiorcom, którzy chcieliby jak najszybciej rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej, proponujemy skorzystanie z jednej z naszych usług, a mianowicie z zakupu gotowych spółek, które zostały w przeszłości założone, nie prowadziły żadnej działalności i nie posiadają żadnych zadłużeń, co na życzenie Klienta możemy potwierdzić notarialnie.

Rozwiązanie dotyczące zakupu gotowych spółek staje się wśród początkujących przedsiębiorców coraz bardziej popularne. Warto wiedzieć, iż opcja ta jest olbrzymią oszczędnością czasu, ponieważ w porównaniu do tradycyjnej rejestracji spółki, która trwa od 3-4 tygodni, zakup gotowej spółki trwa zaledwie 1-2 dni. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby w jak najkrótszym czasie rozpocząć własną działalność.

Skorzystanie z tej usługi daje przedsiębiorcy możliwość rozpoczęcia swojej działalności już z dnia na dzień. Zakup gotowej spółki zobowiązuje przedsiębiorcę jedynie do dokonania aktualizacji danych firmy i jej właściciela w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Przedsiębiorca, który zdecyduje się na zakup gotowej spółki, ma możliwość skorzystania również z innych naszych usług, które wchodzą w skład naszej oferty. Są to np.:

- zgłoszenie danych do aktualizacji w KRS,
- dokonanie modyfikacji kodów PKD,
- doradztwo prawne,
- doradztwo podatkowe,
- doradztwo księgowe,
- prowadzenie księgowości,
- prowadzenie działu kadr i płac.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...