Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.





AKTUALIZACJA KRS

Właściciele spółek zobowiązani są do pilnowania, aby dane dotyczące ich firmy, udostępniane w KRS były rzetelne oraz zgodne ze stanem rzeczywistym. Nasze biuro oferuje pomoc w aktualizacji danych KRS, przygotowanie niezbędnych formularzy aktualizacyjnych orazich złożeniem. W imieniu przedsiębiorcy dopełnimy obowiązków, aby miał pewność, że prowadzi firmę zgodnie z przepisami prawa. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu.



REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Oferujemy także rejestrację bez aktu notarialnego, w s24. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji
spółki z o.o., oraz wszystkich pozostałych form.







NIP

Numer identyfikacji podatkowej (NIP) - jest to dziesięciocyfrowy kod, który służy do identyfikacji podatników w Polsce. Nadawany jest przez naczelnika urzędu skarbowego.
Prefiks – (trzy pierwsze cyfry każdego NIP) oznaczają kod urzędu skarbowego, który nadał dany numer. W kodzie tym na początku występowały tylko cyfry od 1 do 9. W roku 2004 wprowadzono kilkadziesiąt nowych urzędów skarbowych. Wtedy również uczyniono wyjątek od dotychczasowej reguły i nowym urzędom dano kody z zerem na drugim miejscu. W przeszłości NIP zapisywało się, oddzielając grupy cyfr łącznikiem. Firma założona przez jedną osobę miała NIP tej osoby. Obecnie kod nadawany jest bez znaków łącznika. Dziesiąta cyfra jest cyfrą kontrolną. Ustawa o NIP nakłada obowiązek podawania NIP lub PESEL w przypadku osób nieprowadzących działalności gospodarczej, na dokumentach dotyczących zobowiązań podatkowych oraz należności nie podatkowych pobieranych przez organy celne i podatkowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...