OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.





GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł





Spółka z o.o. na start

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością bardzo często wybierana jest jako podmiot, pod którym początkujący przedsiębiorcy decydują się poprowadzić swoją firmę. Na zainteresowanie tym podmiotem wpływa przede wszystkim niewielki kapitał zakładowy, wynoszący zaledwie 5 tysięcy złotych oraz fakt, iż w razie zadłużenia spółki, wszelkie należności regulowane są wyłącznie z majątku spółki, co oznacza, że mienie wspólników pozostaje nienaruszone.
Co więcej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie jest zobowiązana do regulacji składek do ZUS’u.
Niestety mimo wyżej przedstawionych zalet tej spółki nie stanowi ona optymalnego narzędzia do poprowadzenia firmy, zwłaszcza w przypadku początkującego przedsiębiorcy.
Po pierwsze jednostka taka wymaga poprowadzenia księgowości pełnej, która jest niezmiernie problematyczna i kosztowna. Wymaga bowiem przekazania opieki nad firmowymi aktami profesjonalistom, a więc biuru rachunkowemu bądź księgowemu.
Spółka z o.o. związana jest również z długim i skomplikowanym procesem rejestracyjnym, który sprawia, że jej założenie zająć może nawet kilka tygodni.
Największa wadą tego podmiotu jest jednak podwójne opodatkowanie spółki. Podatek w pierwszej kolejności należy opłacić od zysków spółki, a kolejno od wypłaconej dywidendy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...