OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Numer Identyfikacji Podatkowej

Numer Identyfikacji Podatkowej - NIP używany jest do identyfikacji polskich podatników. Został on wprowadzony ustawą w 1995 roku, natomiast obowiązuje od 1996 roku. Numer NIP składa się z 10 cyfr. Pierwsze trzy cyfry to kod urzędu skarbowego, kolejne sześć cyfr jest przypadkowa, natomiast ostatnia to cyfra kontrolna wyliczana za pomocą specjalnego algorytmu.

Obecnie NIP nadawany jest przedsiębiorcom, jednak przed zmianami, które miały miejsce w 2012 roku, każda osoba odprowadzająca podatek do Urzędu Skarbowego zobowiązana była do posiadania tego numeru. Do posiadania NIP zobowiązane są:
- osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą,
- osoby fizyczne odprowadzające VAT,
- płatnicy składek na ubezpieczenia społeczne i ubezpieczenia zdrowotne,
- osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, które na podstawie odrębnych ustaw są podatnikami.

Podatnicy muszą podawać NIP na żądanie m.in organów kontroli skarbowej, organów administracji samorządowej i rządowej, banków, przedstawicieli Najwyższej Izby Kontroli, płatników oraz inkasentów podatków i niepodatkowych należności.


Przeczytaj też ten wpis!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...