Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.





AKTUALIZACJA KRS

Właściciele spółek zobowiązani są do pilnowania, aby dane dotyczące ich firmy, udostępniane w KRS były rzetelne oraz zgodne ze stanem rzeczywistym. Nasze biuro oferuje pomoc w aktualizacji danych KRS, przygotowanie niezbędnych formularzy aktualizacyjnych orazich złożeniem. W imieniu przedsiębiorcy dopełnimy obowiązków, aby miał pewność, że prowadzi firmę zgodnie z przepisami prawa. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu.



REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Oferujemy także rejestrację bez aktu notarialnego, w s24. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji
spółki z o.o., oraz wszystkich pozostałych form.







Jak otworzyć spółkę cichą?

Spółka cicha stanowi umowę nienazwaną. Stronami umowy są przedsiębiorca oraz osoba, która nie prowadzi działalności gospodarczej. Przedsiębiorca, czyli wspólnik jawny prowadzi działalność spółki we własnym imieniu, wspólnik cichy natomiast wnosi do niej wkład w zamian za co otrzymuje udział w zysku.

Spółkę cichą otwiera się poprzez założenie działalności gospodarczej przez przedsiębiorcę. Kolejno zawiera się umowę ze wspólnikiem cichym. Umowa taka powinna zawierać postanowienia o wniesieniu wkładu majątkowego przez wspólnika cichego, zapis potwierdzający uzyskanie przez wspólnika cichego udziału w zyskach prowadzonej działalności gospodarczej, odnotowanie o braku odpowiedzialności wspólnika cichego za zobowiązania spółki oraz ustanowienie o braku obowiązku współdziałania i prowadzenia spraw przedsiębiorstwa w odniesieniu do wspólnika jawnego.

Po podpisaniu sporządzonej umowy następuje jednoczesne wniesienie wkładu przez wspólnika cichego i rozpoczęcie prowadzenia działalności przez wspólnika jawnego. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...