OFICJALNA STRONA: SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.

GOTOWE SPÓŁKI

Biuro oferuje gotowe do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych (numery NIP, REGON, KRS), a także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń. Oferowane spółki mają czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, nie były stroną żadnej umowy oraz nie zatrudniały pracowników. Ich kapitał zakładowy wynosi 5 tys. zł. Biuro zajmuje się całym procesem sprzedaży spółek.


CENA: 1625 zł

REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki jawnej, a także spółki z o.o. komandytowej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


CENA: 749 zł

Kapitał zakładowy w spółkach

Kapitał zakładowy to minimalny wkład właścicieli wniesiony podczas zakładania spółki. Kapitał zakładowy jest elementem kapitału własnego. Zgodnie z Ustawa o rachunkowości ujmowany jest po stronie pasywów w bilansie oraz w zestawieniu zmian w kapitale własnym.

W większości krajów Unii Europejskiej minimalny kapitał zakładowy określany jest prawne. W Polsce wysokość kapitału zakładowego uregulowana jest przepisami znajdującymi się w Kodeksie spółek handlowych i wynosi:
- w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością 5.000 złotych,
- w spółce komandytowo-akcyjnej 50.000 złotych,
- w spółce akcyjnej 100.000 złotych.

W Polsce możliwe jest jeszcze prowadzenie dwóch innych form działalności, w których występuje minimalny kapitał zakładowy. Są to:
- spółdzielnia europejska 30.000 euro,
- spółka europejska 120.000 euro.

Wysokość kapitału zakładowego może być zmieniana w czasie trwania działalności spółki. Środki, które zostały wniesione do spółki podczas jej zakładanie nie muszą zostać w niej na stałe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...