Biuro tworzy kilkunastu specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym przedsiębiorcom w podjęciu aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Od kliku lat biuro świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, ciesząc się ich zaufaniem. Współpraca z Klientem opiera się na szczegółowym rozpoznaniu jego potrzeb i opracowaniu dla niego indywidualnej oferty. Eksperci biura cenią sobie czas jego Klientów oraz mają na uwadze pewne ograniczenia finansowe z jakimi bardzo często borykają się podmioty gospodarcze. Razem z klientem opracowują najlepszy plan działania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi.





AKTUALIZACJA KRS

Właściciele spółek zobowiązani są do pilnowania, aby dane dotyczące ich firmy, udostępniane w KRS były rzetelne oraz zgodne ze stanem rzeczywistym. Nasze biuro oferuje pomoc w aktualizacji danych KRS, przygotowanie niezbędnych formularzy aktualizacyjnych orazich złożeniem. W imieniu przedsiębiorcy dopełnimy obowiązków, aby miał pewność, że prowadzi firmę zgodnie z przepisami prawa. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu.



REJESTRACJA SPÓŁEK

Biuro przeprowadza cały proces rejestracji spółki. Usługa rejestracji obejmuje doradztwo w zakresie wyboru PKD, umowy najmu oraz wysokości kapitału zakładowego. Z pomocą specjalistów sporządzicie Państwo odpowiednią umowę spółki z o.o., a także zarejestrujecie ją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Oferujemy także rejestrację bez aktu notarialnego, w s24. Specjaliści pomogą w zakresie rejestracji
spółki z o.o., oraz wszystkich pozostałych form.







Zaskarżenie uchwały wspólników w spółce z o.o.

Uprawnienie do podejmowania uchwał dotyczących działalności spółki z o.o. posiadają wspólnicy tejże spółki. Uchwała sprzeczna z prawami nadrzędnymi bądź podjęta z naruszeniem procedury może być zaskarżona do sądu w celu jej uchylenia bądź stwierdzenia nieważności.

Rodzi się jednak pytanie, kto może zaskarżyć uchwałę wspólników?

 KSH przewiduje dwie możliwości:

  • Powództwo o uchylenie uchwały wspólników. 
Podstawą zaskarżenia jest sprzeczność uchwały z umową spółki lub obyczajami (jednak w tej sytuacji musi ona godzić w interesy spółki lub krzywdzić jednego ze wspólników). Powództwo to wnosi się w terminie od miesiąca do sześciu miesięcy od dnia otrzymania wiadomości o uchwale.
  • Powództwo o stwierdzenie nieważności uchwały.
Przysługuje w sytuacji, w której uchwała wspólników jest sprzeczna z obowiązującymi przepisami prawa. Powództwo o unieważnienie uchwały można wnieść w terminie od sześciu miesięcy do trzech lat od momentu dowiedzenia się o uchwale.

 Prawo do zaskarżania uchwał mają członkowie: zarządu, rady nadzorczej, komisji rewizyjnej oraz wspólnicy.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...